#1 2015-02-06 15:55:20

 Satis Verborum

Administrator

49741636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-10-29
Posty: 1219
WWW

Theodore Finningan

Theo, w tym temacie jest miejsce na Twoją mowę jurorską, a także dyskusję z wszystkimi Finalistami.

Offline

 

#2 2015-02-06 21:22:32

Theodore Finningan

Sędzia

6326843
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 103

Re: Theodore Finningan

Cześć, przygotuje dla was kilka pytań. Dlaczego? Bo przemyślałem wszystko i nie pali mi się, aby zagłosować na kogoś z waszej trójeczki. Proszę o odpowiedzi krótkie, szczere i na temat, bez lania wody jak u alexa w mowie finałowej : D Nie ma co więcej przedłużać, więc zasada jest prosta. Kto lepiej odpowie ten dostanie mój głos. Po tych 25 pytaniach prawdopodobnie do każdego z Was padnie jeszcze kilka.

1. Jak się nazywam naprawdę?
2. Wymień kilka moich cech.
3. Dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać?
4. A dlaczego nie pozostała dwójka?
5. Dokończ zdanie:
a) Felix jest .....
b) Theo jest .....
c) Kot Satis jest....
6. Porównaj mnie do jednej osoby z amerykańskiego survivora.
7. Porównaj mnie do jednej osoby z internetowego survivora. Dlaczego?
8. Jak oceniacie moją grę po prawie 3-letniej absencji?
9. Co powinienem zmienić?
10. Kompletnym rozczarowaniem tej edycji jest....
11. Dlaczego nie chcieliście wejść z Antkiem do finału?
12. Dlaczego nie powinienem głosować na Nathalie?
13. Dlaczego nie powinienem głosować na Alexa?
14. Dlaczego nie powinienem głosować na Jacoba?
15. Dlaczego Nathalie jest uważana za +1 Alexa?
16. Podczas pierwszej rady myślałem, że najlepszy będzie....
17. Jak ocenisz Angerbode jako gracza?
18. W czym jest lepsza od Ciebie?
19. Skoro Alex i Jacob byli na tyle odważni, żeby stanąć ze sobą do finału, czemu nie byli tacy odważni, żeby stanąć wraz z Patrickiem?
20. Na kogo bym zagłosował w finale Steve-Nathalie-Victor?
21. Wszyscy mnie okłamywaliście, kogo nie lubię z was najbardziej?
22. NAJCIEKAWSZYM zawodnikiem w tej edycji był....
23. NAJNUDNIEJSZYM zawodnikiem w tej edycji był....
24. Jak wyglądał mój wymarzony finał?
25. KTO MNIE NAJBARDZIEJ ZAWIÓDŁ W TEJ EDYCJI? (!)

Offline

 

#3 2015-02-06 22:34:39

 Alexander Carrow

Zwycięzca

49018135
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 133

Re: Theodore Finningan

1. Jak się nazywam naprawdę? Zbyszek Łukasz

2. Wymień kilka moich cech. Żywiołowy ; bardziej ogarniający polski niż ja ; inteligentny "detergenty zmniejszają napięcie powierzchniowe wody", cytat z kiedyś ; komunikatywny ; szczery (tylko ty mi napisałeś, że lecę nastepny, fuck yeah) ; błyskotliwy ; nieregularny ekspresywny (czasem emocje się z Ciebie wylewają w nadmiarze, żeby potem przestać istnieć ;_; ) ;

3. Dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać? Bo oszukuję ludzi, a mimo tego nadal da się mnie lubić, zing (też cytat xd)

4. A dlaczego nie pozostała dwójka? Bo byli nudni!
5. Dokończ zdanie:

a) Felix jest .....orzeszkiem
b) Theo jest .....biol-chemem
c) Kot Satis jest....moim idolem

6. Porównaj mnie do jednej osoby z amerykańskiego survivora. Nie wiem, czy umiesz grąc w szachy, ale Spencer. Zawsze sobie wyobrażałem Ciebie jako kogoś powiązanego bezpośrednio z nauką, a jednocześnie starającego się ciągle być FIT. No zupełnie jak Spencer.

7. Porównaj mnie do jednej osoby z internetowego survivora. Dlaczego? Vico, bo ponieważ gdyż, to samo imię i na początku myślałem, że jesteś Vicciem. Macie podobny styl pisania i podobny styl gry, nawet podobny charakter.

8. Jak oceniacie moją grę po prawie 3-letniej absencji? Chyba nawet w rytuale napisałem, że możesz być zadowolony ze swojego come backu. Wyrównałeś swój najlepszy wynik. Pokazałeś się z lepszej strony strategicznie (na wiki napisano, że kiedyś u Ciebie strategii nie było, teraz na pewno była). Żeby nie było zbyt tęczowo, powiem, że czasami w rozmowie z tobą można było odnieść wrażenie, że zlewasz drugą osobę totalnie, ale na szczęscie rzadko to czułem. Czytając te opisy na Rwiki z wiekiem się uspokoiłeś, bo nie byłeś wybuchowy, ani jakiś nadmiernie barwny XD. Gra całkowicie poprawna, ze wskazaniem na plus  ; d.

9. Co powinienem zmienić? Musisz popracować nad skutecznością w zadaniach....i nawiązując do tego wyżej, starać się, żeby druga osoba, nie czuła, że ją olewasz, nawet jeśli to robisz XD.

10. Kompletnym rozczarowaniem tej edycji jest....magiczne, siódme miejsce, które teraz gości kogoś, kto na nie w ogóle nie zasługuje :(.

11. Dlaczego nie chcieliście wejść z Antkiem do finału? Bo mi nie chciał odpisywać na "cześć' ;_; Jak mam grać z kimś, skoro prowadzę z nim monolog XD.

12. Dlaczego nie powinienem głosować na Nathalie? Przez całą edycję nie zrobiła prawie nic co by się rzuciło w oczy.

13. Dlaczego nie powinienem głosować na Alexa? Irytujący typ, wkurza mnie.

14. Dlaczego nie powinienem głosować na Jacoba? Jego charakter nie jest w stanie porwać milionów mon...ludzi.

15. Dlaczego Nathalie jest uważana za +1 Alexa? Pewnie dlatego, że ciągle z nim głosowała i przez pewien czas razem z nim była w dupie.

16. Podczas pierwszej rady myślałem, że najlepszy będzie....Matt Yaxley, magia pierwszego wrażenia.

17. Jak ocenisz Angerbode jako gracza? Mistrzyni pierwszego wrażenia, jeśli go nie zmieni nigdy nie będzie w stanie wdrapać się on the top. Moja ukryta sojusznika, sam o niej nie wiedziałem xD. Rozmawiałem z nią dwa razy, nie było źle, strategicznie nie mam pojęcia, ale chyba nie znosi sprzeciwu :(.

18. W czym jest lepsza od Ciebie? Ma na czym kręcić warkoczyki.

19. Skoro Alex i Jacob byli na tyle odważni, żeby stanąć ze sobą do finału, czemu nie byli tacy odważni, żeby stanąć wraz z Patrickiem? Alex i Jacob to przyprostokątne, których suma kwadratów, nie równa się kwadratowi Patricka. Dodatkowo chcieli pojedynku na równe szanse, a nie pójścia na egzekucje. Mówimy nie samobójstwom!

20. Na kogo bym zagłosował w finale Steve-Nathalie-Victor? Na Nat nie, na pewno nie. Podobno też nie grałeś z Victorem i utrzymywałeś dobre kontakty ze Steve'em, więc może na niego? Choć pisałeś, że nie robisz cyrków w finale i jeśli ktoś zasłużył na zwycięstwo to dajesz głos. Jeśli Vic by doszedł do finału, to nie jest osobą, która by tam doszła przypadkiem, więc zakładam, że zagłosowałbyś na niego.

21. Wszyscy mnie okłamywaliście, kogo nie lubię z was najbardziej? Pozytywnie XD Z tego co mi pisałeś wnioskuję, że Jacoba, ponieważ extremalnie drażnił cię pewnością siebie i tym, że uważał się za Villaina.

22. NAJCIEKAWSZYM zawodnikiem w tej edycji był....FELIX FELIX FELIX- nie może być inaczej :D.

23. NAJNUDNIEJSZYM zawodnikiem w tej edycji był....ANTHONY ;_; Nawet narzekanie na jego nieobecności stało się po pewnym czasie nudne.

24. Jak wyglądał mój wymarzony finał? W twoim wymarzonym finale dochodzisz do niego w blasku chwały i potęgi i zapewne wygrywasz. Na pewno jesteś w nim z najbliższym kumplem Patrickiem i nie wiem...musimy zakładać, że to F3? XD no dobra...żeby było śmiesznie, powiem, że z Felixem, bo nieustannie nadmieniałeś, że nie należy mu się Jury. Jakby był w finale to by nie był sędzią, soł.

25. KTO MNIE NAJBARDZIEJ ZAWIÓDŁ W TEJ EDYCJI? (!) Pewnie Alex, ale głowy nie dam, może kilka włosów.

Offline

 

#4 2015-02-06 23:10:49

Jacob McKinnon

Finalista

52524460
Zarejestrowany: 2015-01-04
Posty: 176

Re: Theodore Finningan

1. Łukasz
2. młody, uczciwy, lojalny, szczery
3. To ja powinienem wygrać, ponieważ wykazałem się największym ryzykiem z całej trójki. Znając konsekwencje poszczególnych ruchów, nie cofnąłem się przed niczym, by osiągnąć swój cel.
4. Nathalie nie zasługuje na wygraną, ponieważ dała mało z siebie, bardzo trzymała się Alexa i rzadko kiedy wychodziła z własną inicjatywą. Alex z kolei nie powinien wygrać, ponieważ jego gra była dość bezpieczna i zachowawcza, myślał za dwie osoby, nie za jedną, a dodatkowo miał najwięcej szczęścia z nas wszystkich.
5. Felix jest bardzo miłym i sympatycznym chłopakiem, który NIE jest tylko znany z nazywania innych amebami.
Theo jest graczem znanym dobrze innym osobom z Robinsonów na Nightwoodzie, z którym miałem przyjemność grać.
Kot Satis jest puszystym, miękkim i przyjaznym w dotyku zwierzęciem niczym poduszka Jasiek do spania.
6. Hayden Moss
7. seto, ponieważ potrafimy rozmawiać również na tematy niezwiązane z Survivorem, jesteś przyjaźnie nastawiony do drugiego człowieka i masz dystans do gry
8. Grałeś całkiem przyzwoicie, byłeś prawdziwym hero, ale wiem, że stać ciebie na dużo więcej, ponieważ mieliśmy już okazję wspólnie porywalizować :)
9. Zanim się zaczniesz wkurzać, proponuję dwa-trzy głębokie wdechy i wydechy lub posłuchać swojej ulubionej muzyki, a napięcie opadnie :) Pomaga :D
10. Kompletnym rozczarowaniem tej edycji jest brak powrotów.
11. Nie chciałem wejść z Antkiem do finału, ponieważ jego gra ograniczała się wyłącznie do uczestnictwa w zadaniach oraz głosowaniu na radach.
12. Nie powinieneś głosować na Nathalie, ponieważ dziewczyna wykazała najmniej inicjatywy własnej z pozostałych finalistów, by dojść do finału.
13. Nie powinieneś głosowac na Alexa, ponieważ jego gra była dość bezpieczna, zachowawcza oraz mało ryzykowna, dodatkowo miał chłopak więcej szczęścia zadaniowo.
14. Nie powinieneś głosować na Jacoba, ponieważ postawił sobie za cel przechytrzenie i oszukiwanie każdego, niezważywszy na fakt, czy jest to jego przyjaciel czy wróg.
15. Moim zdaniem Nathalie jest uważana za +1 Alexa, ponieważ rzadko kiedy (śmiem mówić że wcale) wykazywała się własną inicjatywą gry indywidualnej, zapominając chyba czasami nawet, że jest to Survivor.
16. Podczas pierwszej rady myślałem, że najlepsza będzie Angerboda Greyback, ponieważ była tak charyzmatyczną postacią, że aż nietrudno jest ją zapamiętać.
17. Angerboda jako gracz była strasznie irytująca i potrafiła zrazić swoją osobą chyba każdego (za wyjątkiem mnie), co świadczy o tym użycie Ukrytego Immunitetu przez nią i dwa anulowane głosy, gdy była zagrożona oraz przez Antka, który zaskoczył wszystkich, eliminując ją JEDNYM JEDYNYM głosem.
18. Lepiej szuka Ukrytych Immunitetów schowanych w kropce przy Dziale Ksiąg Zakazanych :)
19. Patrick Doge nie reprezentuje poziomu Alexa oraz Jacoba, którzy zdążyli zniechęcić do siebie cały lud Miodowego Królestwa, paląc za sobą wszelkie mosty i tłumacząc się ze swoich poczynań.
20. Zagłosowałbyś na Steve'a.
21. Podejrzewam, że nie lubisz najbardziej Alexa, ponieważ chłopak wkurzył nie tylko Ciebie, ale również twoich ziomków z kanapy sędziowskiej.
22. NAJCIEKAWSZYM zawodnikiem w tej edycji była Angerboda Greyback.
23. NAJNUDNIEJSZYM zawodnikiem w tej edycji był Noah Prewett.
24. Twój wymarzony finał: ty-ja-Steve.
25. Najbardziej zawiódł cię Steve, ponieważ wzbudzałem większe zaufanie niż ty pomimo, że znasz go lepiej ode mnie :D

Offline

 

#5 2015-02-07 03:04:07

Nathalie Moody

Finalistka

50200907
Zarejestrowany: 2015-01-04
Posty: 44

Re: Theodore Finningan

1. Jak się nazywam naprawdę?

W nicku masz Lucas więc zakładam że Łukasz :)

2. Wymień kilka moich cech.

Apatyczny, nie obecny, indywidualista

3. Dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać?

Prowadziłam najbardziej czystą grę i nigdy nie miałam
żadnej ochrony w postaci HII czy II a mimo to przetrwałam

4. A dlaczego nie pozostała dwójka?

Ponieważ znaleźli się tu dzięki szczęściu a nie odpowiedniej taktyce.

5. Dokończ zdanie:
a) Felix jest dziecinny
b) Theo jest Lucasem
c) Kot Satis jest hakerem internetowym :D


6. Porównaj mnie do jednej osoby z amerykańskiego survivora.

Ja bym porównała Cię do Jonasa z Survivor One World sprawiasz
wrażanie takiego cichego i nie pozornego jednak w sytuacji w której
zostajesz postawiony pod ścianą zaczynasz walczyć o swoje.


7. Porównaj mnie do jednej osoby z internetowego survivora. Dlaczego?

Przypominasz mi Daniela. Gracza z dużym potencjałem który nie do końca
umie go wykorzystać. Uważam że gdybyś nieco bardziej przyłożył się do
niektórych aspektów gry mógłbyś zająć nieco lepsze miejsce niż to na którym
skończyłeś.



8. Jak oceniacie moją grę po prawie 3-letniej absencji?

Nie zapomniałeś jak się w to gra więc nie jest źle :D
a tak na serio masz niezłe miejsce, zagrałeś całkiem dobrze
jednak jest kilka rzeczy które mogłeś zrobić lepiej.

9. Co powinienem zmienić?

Przede wszystkim powinieneś się bardziej angażować socjanie
rozmowy z tobą nigdy się zbytnio nie kleiły i można było odnieść
wrażenie że traktujesz je jak zło konieczne. Powinieneś też się nieco
bardziej wyluzować, zachowywałeś się nieco sztywno jak na tego
rodzaju grę.


10. Kompletnym rozczarowaniem tej edycji jest to że
Antek został jurorem.

11. Dlaczego nie chcieliście wejść z Antkiem do finału?

Ponieważ było by to nie fair  wobec każdego uczestnika który
poświęcał swój czas na grę w edycji a został wyeliminowany.

12. Dlaczego nie powinienem głosować na Nathalie?

Ponieważ Nathalie nie prowadziła spektakularnej gry
pełnej podejść, zdrad i kłamstw.

13. Dlaczego nie powinienem głosować na Alexa?

Ponieważ Alex w dużym stopniu swoje miejsce w finale zawdzięcza
II oraz HII, gdyby nie to najpewniej by go tutaj nie było.

14. Dlaczego nie powinienem głosować na Jacoba?

Ponieważ Jacob skupił się na oszukiwaniu i zdradzaniu kogo tylko się
dało, kompletnie nie myśląc o konsekwencjach takiego podejścia
do gry.

15. Dlaczego Nathalie jest uważana za +1 Alexa?

Uwierz że Nathalie też chciała by to wiedzieć. Tak jak napisałam
w odpowiedzi na pytanie Martina nie uważam się za jego +1 ponieważ
wszystko ustalaliśmy wspólnie i sama też rozmawiałam z ludźmi nie zdając
się na jego łaskę.

16. Podczas pierwszej rady myślałem, że najlepsza będzie Kathy
pamiętam że bardzo miło mi się z nią rozmawiało i sądziłam że
może sporo pokazać w tej edycji.



17. Jak ocenisz Angerbode jako gracza?

Zadaniowo była bardzo mocna pamiętam że na konferencji plemiennej
zawsze wrzucała jakieś podpowiedzi to tego czego spodziewała się na
zadaniu po przeczytaniu sowiej poczty.  Socjalnie niestety było już niestety
nie było tak dobrze, ciężko się z nią rozmawiało a pierwszego dnia zwróciła
na siebie uwagę wszystkich tekstem o wklejaniu głupich obrazków na konfie
plemiennej. Na temat jej gry strategicznej nie mam żadnego pojęcia więc
nie będę się wypowiadać.

18. W czym jest lepsza od Ciebie?

Zdecydowanie w zadaniach które w tej edycji zupełnie mi nie wychodziły.

19. Skoro Alex i Jacob byli na tyle odważni, żeby stanąć ze sobą do finału, czemu nie byli tacy odważni, żeby stanąć wraz z Patrickiem?

Ponieważ podejrzewali że Pat miałby pewne głosy od Ciebie oraz Victota.

20. Na kogo bym zagłosował w finale Steve-Nathalie-Victor?

Podejrzewam że na Victora : )

21. Wszyscy mnie okłamywaliście, kogo nie lubię z was najbardziej?

Ciężko powiedzieć ale coś mi mówi że Jacoba ponieważ on jest z tego dumny.

22. NAJCIEKAWSZYM zawodnikiem w tej edycji był Alex
23. NAJNUDNIEJSZYM zawodnikiem w tej edycji był Antek
24. Jak wyglądał mój wymarzony finał? Ty, Pat, Victor
25. KTO MNIE NAJBARDZIEJ ZAWIÓDŁ W TEJ EDYCJI? (!)

Myślę że ja lub Alex ponieważ w F7 i F6 dawaliśmy Ci
nadzieję na to że zostaniesz w grze.

Offline

 

#6 2015-02-07 10:05:45

Theodore Finningan

Sędzia

6326843
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 103

Re: Theodore Finningan

Okej, miałem sie wstrzymać z dyskusją parę dni, ale kurczę nie mogę tak bezczynnie siedzieć, więc postanowiłem się odnieść do rzeczy, które mi się nie podobają. Zaczerpnę też z innych tematów.

ALEX

Alex napisał:

Alex i Jacob to przyprostokątne, których suma kwadratów, nie równa się kwadratowi Patricka. Dodatkowo chcieli pojedynku na równe szanse, a nie pójścia na egzekucje. Mówimy nie samobójstwom!

Jednakże, gdyby nie brać pod uwagę ich kwadratu, któryś z nich musi być mniejszy.

Alex napisał:

Jeśli Vic by doszedł do finału, to nie jest osobą, która by tam doszła przypadkiem, więc zakładam, że zagłosowałbyś na niego.

Błąd, zagłosowałbym na Steve'a

Alex napisał:

Naturalnie, że w F8. Kiedy eliminacja Teo się nie udało stałem się Niepożądanym numerem 1, persona non grata.

To mi się nie podoba. Dlaczego nadałeś mi taki tytuł?

Alex napisał:

Dałem zbyt dużą nadzieję, która po radzie F6 prysła i pozostawiła niemiłe wspomnienie. Można powiedzieć, że wtedy przechytrzyłem tą dwójkę.

Rozmawialiśmy po wszystkim, nie czułem się przechytrzony, bo podział 2:2:2 był najlepszym co można było zrobić w tym wypadku. Wydawało mi się, że ty też tego nie odbierasz jako wielki blindeside.

Alex napisał:

Co do najważniejszej kwestii- szacunek. Starałem się go mieć w rozmowach z innymi, żeby ludzie nie mieli wrażenia, że obchodzą mnie tyle co nic

A jednak po rozmowie z Jacobem dowiedziałem się, że też się śmiałeś ze mnie, przez co straciłeś w oczach. Czymś się chcesz wytłumaczyć czy pozostawimy to jak jest?

NATHALIE

Nathalie napisał:

Ja bym porównała Cię do Jonasa z Survivor One World sprawiasz
wrażanie takiego cichego i nie pozornego jednak w sytuacji w której
zostajesz postawiony pod ścianą zaczynasz walczyć o swoje.

O ile panowie trafili dość fajnie, uważam, że kompletnie zły wybór z twojej strony.

Nathalie napisał:

Przede wszystkim powinieneś się bardziej angażować socjanie
rozmowy z tobą nigdy się zbytnio nie kleiły i można było odnieść
wrażenie że traktujesz je jak zło konieczne.

Nie doszłaś do wniosku, że tylko rozmowy z tobą mi się nie kleiły? Z pozostałych graczy nie umiałem rozmawiać jeszcze tylko z Antkiem. No bo sorry, okłamujesz mnie raz, drugi, ja mam zacząć do Ciebie pisać i wybaczać po kolei? Z Patrickiem, Alexem, Jacobem mi się świetnie gadało. Niestety o tobie nie mogę tego powiedzieć.

Nathalie napisał:

Ciężko powiedzieć ale coś mi mówi że Jacoba ponieważ on jest z tego dumny.

Błąd. Najbardziej nie lubię Ciebie. Potrafiłem porozmawiać po edycji z Jacobem i Alexem i wyjaśnić sobię wszystko, za co ich najbardziej szanuje. Tobie nawet nie chciało się napisać kilku słów do dnia dzisiejszego (nawet podczas czystej rozgrywki nie chciało Ci się do mnie pisać).

Nathalie napisał:

Myślę że ja lub Alex ponieważ w F7 i F6 dawaliśmy Ci
nadzieję na to że zostaniesz w grze.

Nathalie napisał:

Teo - ufał do końca mnie i Alexowi a my go oszukaliśmy więc chyba na Jacoba

Sama sobie przeczysz. DAWAĆ NADZIEJĘ, a UFAĆ DO KOŃCA to jest wielka różnica. Ogromna. Zresztą postaw się na moim miejscu. Jestem pod ścianą, jak to brzydko określił Alex, persona non grata. Czy mogę cokolwiek zrobić poza zwróceniem się do kogoś? No właśnie. Dawaliście mi nadzieję, ale nie ufałem wam za grosz od momentu głosowania w F9, a tutaj piszesz, że ufałem wam do końca.

Nathalie napisał:

Nie byłam + 1 ponieważ wszystko ustalaliśmy my wspólnie rozważaliśmy
za i przeciw podejmowanych decyzji oraz przekazywaliśmy sobie zdobyte informacje.
Nie przychodził do mnie niczym Jacob do Antka z informacją na kogo mam głosować
tylko razem podejmowaliśmy decyzje. Byłam jego sojuszniczką i równą partnerką w grze

Jeśli tak, to zupełnie było to niewidoczne w tejże edycji. Alex był osobą, która mnie zdradzała, głosowała przeciw mnie, może nawet lekko nie szanowała, ale dawał się lubić. Ty się nie dawałaś lubić i ludzie stworzyli obraz osoby, która tylko zgadza się na wszystko, co twój sojusznik napiszę. Ja sobie cenię, gdy mogę poznać po kimś, że jest lepszą osobą, niż na to wygląda. Nie mogę tego powiedzieć u Ciebie.

Nathalie napisał:

Byłam pewna, że po tym jak zagłosowałam na niego w F9, wcześniej czy później, będzie chciał się na mnie odegrać, dlatego nie potrafiłam uwierzyć w jego zapewnienia, o chęci trzymania ze mną.

Kolejny przykład. Skoro twierdziłaś, że prędzej czy później odegram się na tobie, to skąd przekonanie, że Ci ufałem do końca. No pls.

Nathalie napisał:

Starałam się też nie oszukiwać wiem że są tu osoby które okłamałam
jednak starałam się to ograniczać do niezbędnego minimum.

Nasze rozmowy po połączeniu = 5/6
4 razy mnie okłamywałaś, nawet później perfidnie głupio.

Nathalie napisał:

mogłam liczyć tylko na siebie

Na siebie czy na kogoś jeszcze?

~~~~~~~~~~~~
DO JACOBA PO POŁUDNIU

Offline

 

#7 2015-02-07 13:49:10

 Alexander Carrow

Zwycięzca

49018135
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 133

Re: Theodore Finningan

1.Jednakże, gdyby nie brać pod uwagę ich kwadratu, któryś z nich musi być mniejszy.

Wydaję mi się, że przyprostokątna A, jest dłuższa od J, ale to jest sytuacja jak w trójkącie egipskim: 3,4,5. Bardzo małe różnice. Najczęściej A oznacza najkrótszy bok, ale tutaj sądzę, że występuje pewien...paradoks ;d.

2,.Błąd, zagłosowałbym na Steve'a

Wniosek...pierwsze typy najlepsze.

3.To mi się nie podoba. Dlaczego nadałeś mi taki tytuł?

Kiedy eliminacja Teo się nie udała stałem się Niepożądanym numerem 1, persona non grata.
Nie Tobie XD, to ja STAŁEM SIĘ  niepożadanym nr 1, persona non grata.
To nie było o Tobie, tylko o mnie :D

4.Rozmawialiśmy po wszystkim, nie czułem się przechytrzony, bo podział 2:2:2 był najlepszym co można było zrobić w tym wypadku. Wydawało mi się, że ty też tego nie odbierasz jako wielki blindeside.

Bo faktycznie nie odbieram tego jaki wielki blindside. Napisałem, że to sprawa mniej przechytrzeniowa, może być za nią uznawana, ale nie jest nią w pełni. Pamiętam tą rozmowę ; d.

5.A jednak po rozmowie z Jacobem dowiedziałem się, że też się śmiałeś ze mnie, przez co straciłeś w oczach. Czymś się chcesz wytłumaczyć czy pozostawimy to jak jest?

Jacob czasami był paranoikiem i w ogóle nie wierzył w swoich sojuszników. Aby go uspokoić trzeba było jakoś połechtać jego ego, jakoś uspokoić, żeby był pewny , że jestem po jego stronie. Jakby mu przez głowę przeszła myśl, że nadal mogę z Wami grać, bo Was wciąż lubię albo jakby pomyślał o mnie w stylu:
http://media.giphy.com/media/qkVBtvehNM5ag/giphy.gif
to przekonanie go do współpracy i utrzymanie przy sobie byłoby o wiele trudniejsze.

Ostatnio edytowany przez Alexander Carrow (2015-02-07 13:49:52)

Offline

 

#8 2015-02-11 11:15:43

Theodore Finningan

Sędzia

6326843
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 103

Re: Theodore Finningan

Nie będę ukrywał, że rezygnuje z glosu na Nathalie. Jesteś dla mnie totalnym nieporozumieniem w tym finale, a ocena twojej gry, która sama stawiasz na poziomie 7/10 jest dla mnie śmiechem na sali. Ze swieczka szukać w innych finałach, takich jak ty. Może nie powinienem tego pisać, ale ktoś w końcu to musiał napisać. Jacob, przepraszam, ale ostatnio mam dużo na głowie i wszystko Ci rozpisze około godziny 19.

Offline

 

#9 2015-02-11 18:46:39

Theodore Finningan

Sędzia

6326843
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 103

Re: Theodore Finningan

JACOB

Przed tobą mam następujące zarzuty/pytania. Do Alexa nie mam już co pisać, bo poznałem też jego wyczerpujące odpowiedzi, co do gry. Zaczynajmy. To są ostatnie pytania przed głosowaniem:

Alex napisał:

Czemu? Jeden powód masz już w swoim opisie Jacoba. Nie użalałem się nad sobą, a jak już to na pewno nie w takim stopniu

Odniesiesz się jakoś do tego?

Patrick napisał:

Myślisz oczywiście, że jesteś masterem tej gry, bo wiele razy miałeś decydujący głos, bo teoretycznie "myślałeś" - taka jest prawda, że większość akcji jakie robiłeś były na siłę. Nie miałeś żadnej zaufanej osoby przez całą rozgrywkę, co jest dość smutne, bo jak już kogoś sobie znalazłeś to przecież twoja strategia polegała na eliminowaniu tej osoby. W tej grze trzeba łączyć ciekawość z charyzmą. Sama ciekawość starczy Ci to wystąpień w cyrku, nie Survie.

To jest cholernie dobre stwierdzenie. Odniesiesz się?

Jacob napisał:

c) JACOB-PATRICK-TEO:

NIGDY NIE BYŁO TAKIEGO SOJUSZU.

Jacob napisał:

b) JACOB-VICTOR: chłopak próbował oszukiwać każdego...

Czy ty siebie słyszysz?

Jacob napisał:

Patrick został oszukany, zatem napisał do mnie i Steve'a. Zaproponował nam układ, który zakładał eliminację Alexa.

Patrick w F5 zdobywa II, co robisz?

~~~~

1. Denerwowały mnie te twoje opisy na gadu i dalej irytują. Po co to ustawiałeś?
2. Nie jesteś jakimś Bogiem, czemu masz takie ego?

~~~~

Jacob napisał:

Ja na PIERWSZEJ radzie również dostałem auto-głos, jednak TO było celowe i przemyślane zagranie

Naprawdę uważasz, że to miało jakieś znaczenie? Dlaczego?

Offline

 

#10 2015-02-11 19:18:16

Jacob McKinnon

Finalista

52524460
Zarejestrowany: 2015-01-04
Posty: 176

Re: Theodore Finningan

Cytat nr 1 - za dużo opowiadałem o swoim życiu prywatnym, co było moim największym błędem w grze i zamiast skupić się na czymś przyjemniejszym, niepotrzebnie mówiłem o swoich niepowodzeniach, które zdradziły niektórym osobom moją tożsamość.
Cytat nr 2 - nie uważam się za mastera tej gry i częściowo zgodzę się, że znalazłem osobę zaufaną i moją strategią było wyeliminowanie jej. Nie zgodzę się jednak, że większość akcji robiłem na siłę, ponieważ podejmowałem OSTATECZNE decyzje w samotności, w zgodzie ze swoimi założeniami.
Cytat nr 3 - masz rację, dlatego SKASOWAŁEM to ze swojej wypowiedzi u Antka :) Mój błąd :/
Cytat nr 4 - poprawiłem swoją wypowiedź u Antka... Victor na etapie F8 nie budził już zaufania u Alexa i Nathalie za moją sprawą oraz przedstawienia fragmentu mojej rozmowy, a dodatkowo należał w końcu do jednego z krukonów. Ja również przestałem je budzić, ba nawet NIE budziłem już go jak kiedykolwiek przedtem.
Cytat nr 5 - pozostaję przy układzie ja-Steve-Pat i eliminujemy Alexa.
Cytat nr 6 - mój auto-głos nie miał żadnego znaczenia, ale postąpiłem tak, ponieważ moja ocena gracza nie mogła być obiektywna, skoro miałem na nią tak mało czasu. Wiedziałem, że nie odpadnę, ale też zdawałem sobie sprawę, że postępuję głupio, dając sobie auto-głos.

Co do twoich pytań:
1. Ustawiałem opisy dla siebie TYLKO i wyłącznie, abym pamiętał o zadaniach i czasie przeznaczonym na głosowanie, kiedy nie miałem dostępu na forum, a na telefonie miałem problem ze stroną.
2. Nie uważam się za Boga, nie dążę do tego, aby nawet nim być. Moje ego to nie człowiek zaufany w sobie, nad wyraz pewny siebie człowiek, stojący nad innymi i uważającego siebie za lepszego od innych. NIE! Właśnie NIE! Ja wręcz uważam, że robiłem z siebie tak naprawdę IDIOTĘ i sam do ekranu śmiałem się po chwili z tego, co napisałem czy też powiedziałem. Jestem dość spontanicznym człowiekiem i zamiast dwa razy się zastanowić nad dobraniem słów, palnę jakieś głupstwa, które nie powinny ujrzeć światła dziennego NIGDY! Pewne rzeczy naprawdę powinienem zachować dla siebie.

Ostatnio edytowany przez Jacob McKinnon (2015-02-11 19:23:43)

Offline

 
Survivor Hogwart by Satis Verborum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emocje-uczucia.pun.pl www.wolsung.pun.pl www.gryjava.pun.pl www.wzorki.pun.pl www.rpggryf.pun.pl