• Index
  •  » Wielka Sala
  •  » Przebiegi: Odcinek XVI: "Tkwimy w permanentnym remisie"

#1 2015-08-24 22:16:58

 Satis Verborum

Administrator

49741636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-10-29
Posty: 1219
WWW

Przebiegi: Odcinek XVI: "Tkwimy w permanentnym remisie"

http://i.imgur.com/dF3xCV3.png
Odcinek XVI




Sojusz NAJS spełnił swój cel - dotarł w pełnym składzie do F4, a cień Patrica (lsurva) zniknął właśnie na horyzoncie. Finałowa czwórka mogła świętować swój sukces.


Ostatnia prosta


Alexander (kamel98) chociaż posiadał na ostatniej radzie Indywidualny Immunitet, i tak dostał napadu euforii po wynikach rady, kiedy okazało się, że wszystko poszło idealnie i nie odpadła jego sojuszniczka - Nathalie (One World).

"Zostało jedno zadanie, jedna eliminacja. Finał jest tak blisko i czuję już po prostu, że w nim będę i że mam szansę wyczarować zwycięstwo! Mam połowę głosów na starcie. Jeśli żadna perswazja nie zadziała na Steve'a (Finito), czy Jacoba (AussieRafa) to ich zaszantażuję losowaniem kamieni XD. Drugi raz dotarłem do F4, poprawiłem swój rekord na cast i mam szanse wyrównać najlepsze miejsce. Tak się cieszę, że aż mi katar przeszedł XD." Alexander (kamel98)

Steve (Finito) tradycyjnie na trzeźwo starał się oceniać sytuację i zastanawiał się nad możliwym jej rozwojem.

"To oczywisty koniec sojuszu NAJS, który tak bardzo zdominował ostatnie 4 rady. Teraz rozegra się walka sojuszy ja&Jacob (AussieRaf) vs. Alex (kamel98) &Nathalie (One Wordl). Ja i Jakub (AussieRaf) chcemy wyeliminować Alexa (kamela98). Tamta dwójka chce wyeliminować kogoś z nas. Tkwimy w permanentnym remisie. A to oznacza tylko jedno... Woreczek z kamieniami okaże się dla jednej osoby pechowy. Oh, wait. Czy słyszę tu echo swej rozmowy kwalifikacyjnej do edycji?" Steve (Finito)

Nie zdawał sobie sprawy, że jego sojusz z Jacobem (AussieRafem) nie jest niezniszczalny i jedna rozmowa z Nathalie (One Worldem) może zlikwidować raz na zawsze możliwość remisu, który mógłby wydawać się najbardziej oczywisty. Nathalie (One World) tradycyjnie nie zdradziła żadnych swoich tajemnic w dzienniku, jednak to, co zrobiła, było znakomitym, wręcz bezcennym ruchem.

"FINAL FOUR!!! Trzeba teraz postawić sobie kolejny cel, jakim jest dojście do ścisłego finału. Jednak zadajmy sobie pytanie, z kim? W tym celu udałem się do Nathalie (One Worldem), która uważam, że jako jedyna nie ma realnych szans na zwycięstwo. Pogadaliśmy myślę szczerze i od serca. Dziewczyna podawała słuszne argumenty, że to właśnie Steve (Finito) spośród nas wszystkich ma największe szanse na zwycięstwo. Dlaczego? Ponieważ nie przyczynił się on bezpośrednio do wyeliminowania żadnego z sędziów. Dodatkowo też mogą zagłosować na chłopaka z czystej sympatii, czego ja i Alex (kamel98) o sobie powiedzieć nie możemy, ponieważ przychodząc co radę do Wieży Astronomicznej czujemy "hejt" ze strony jurorów. Pomogłem Alexowi (kamelowi98) i Nathalie (One Worldowi) dojść do tego etapu i prawda jest taka, że gdyby nie mój blindside na Victora (seto), nie byłoby ich dzisiaj z nami. Zawsze jednak mam plan B: jeżeli Steve (Finito) wygra ostatnie zadanie finałowe o nietykalność, to będę zmuszony do rozwiązania sprawy udziału w finale, losowaniem kamyczków, które wydają się być w tej sytuacji najuczciwszym wyjściem z całej sytuacji :)" Jacob (AussieRaf)

Jednak zawsze, jeśli wyzwanie o immunitet wygra nieodpowiednia osoba, plany mogą runąć. Dlatego każdy marzył o finałowym immunitecie. W międzyczasie nie marnowano czasu i powstała konferencja F3. Nie nazwali się, ale NAJ wydaje się najodpowiedniejsze - po prostu byli NAJlepsi, pokonali wszelkie przeszkody i finał już prawie był ich...

"Zostało bardzo mało czasu do rozpoczęcia finałowego zadania. Na kilka chwil przed rozpoczęciem zadania, ja-Alex (kamel98)-Nathalie (One World) zorganizowaliśmy sobie małe zgrupowanie, podczas którego ustaliliśmy wszelkie formalność, że razem idziemy do finału i eliminujemy Steve'a (Finito)." Jacob (AussieRaf)

Wyzwanie finałowe okazało się być na szczęście i wszystko mogło się zdarzyć. Jednak Alexander (kamel98) jakimś cudem wyczarował sobie kolejne zwycięstwo, dzięki czemu Steve (Finito) oddał głos na Nathalie (One Worlda), a pozostali zgodnie przekazali tytuł ostatniego sędziego Stevowi (Finito).

Po wielu, naprawdę trudnych chwilach spędzonych w murach zamku, Jacob (AussieRaf) mógł odtańczyć swój taniec radości.

"Wychodząc z Wieży Astronomicznej mam tylko jedno uczucie w głowie, które mogę wyrazić: RADOŚĆ! Udało mi się osiągnąć kolejny cel, którym jest FINAŁ! Jestem wdzięczny Alexowi (kamelowi98) oraz Nathalie (One Worldowi) za okazaną mi lojalność, dzięki czemu mogę być właśnie tutaj, w tym miejscu. Z drugiej strony jest mi też troszkę smutno, że to NIE Steve (Finito) jest tuż obok mnie, ale zobaczę go już na finałowej radzie, podczas której będę mógł wytłumaczyć się z mojego ruchu. Na razie jednak chcę nacieszyć oczy tą chwilą wraz z moimi rówieśnikami, którzy od JUTRA staną się moimi OSTATNIMI rywalami, z którymi przyjdzie mi zmierzyć się w drodze o główny cel: ZWYCIĘSTWO." Jacob (AussieRaf)

Uzasadnienia głosów:


Widziałem Naszą dwójką w finale już od pierwszego dnia, aż do dnia, kiedy Patrick (lsurv) opuścił Hogwart. Mam nadzieję, że wybaczysz mi mój głos i dostanę szansę wytłumaczenia się z Niego. Grało się z Tobą wspaniale, ale najwyższa pora odejść.. :( Jacob (AussieRaf) na Steve'a (Finito).

Pierwszy głos jaki oddaje z bólem serca, niestety chęć dotarcia do finału nie pozostawia mi innego wyboru... Nathalie (One World) na Steve'a (Finito).

Bo dla mnie to jedyna ścieżka. Steve (Finito) na Nathalie (One Worlda).

Dziękuję za całą współpracę pod koniec gry, jednak jestem wierny mojemu pomysłowi jedności krukonów, a ty jesteś slizgonem : ( Alexander (kamel98) na Steve'a (Finito).

Offline

 
  • Index
  •  » Wielka Sala
  •  » Przebiegi: Odcinek XVI: "Tkwimy w permanentnym remisie"
Survivor Hogwart by Satis Verborum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.channeldisney.pun.pl www.n-w-u-fed.pun.pl www.akademiajogabonito.pun.pl www.lovesensimusic.pun.pl www.rayman.pun.pl