#1 2015-01-14 21:45:01

 Satis Verborum

Administrator

49741636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-10-29
Posty: 1219
WWW

[III] Rada plemienia Ravenclaw I

http://i.imgur.com/ApJW0ju.png


Piątka uczniów niechętnie przybyła na wieżę, aby stawić się na Radzie plemienia. Było ich tutaj tylko kilku, a jeden z nich miał na zawsze pożegnać się z murami zamku. Przez chwilę stali w niewielkich odległościach od siebie przy barierkach, wpatrując się w malowniczy krajobraz i próbując choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Niestety, ich sielanka nie trwała długo. Satis szybko dołączyła do nich i poprosiła, aby usiedli obok niej. Nadszedł czas być może czyjejś ostatniej rozmowy tutaj. I nikt nie czuł się dzisiaj pewnie.


Przebieg rady


Satis Verborum
Witam Was na pierwszej radzie plemienia Ravenclaw. Nathalie, jako jedyna kobieta w plemieniu nie obawiasz się, że jesteś dzisiaj na celowniku? Jak się czujesz w tym męskim gronie?

Nathalie Moody
nie wydaje mi się żeby to mogło mieć wpływ na głosy, czuję się w miarę bezpiecznie i myślę że dzisiaj nie odpadnę

Satis Verborum
Jacobie, jak sądzisz, co w takim razie mogło mieć wpływ na głosy na dzisiejszej radzie?

Jacob McKinnon
Wydaje mi się, że udział i zaangażowanie w dzisiejszym zadaniu, jak również perspektywiczne podejście do nadchodzących konkurencji czy też komunikacja między członkami plemienia.

Satis Verborum
Alexandrze, jak podobało Ci się wyzwanie o immunitet? W jakiś sposób doradzaliście sobie przy wykonywaniu go?

Alexander Carrow
Wyzwanie o immunitet...było trudne, ale mnie się podobało, bo konkurencje byly wymyślne a przy tym możliwe do wykonania. Podczas wykonywania pytaliśmy się innych o rady, co zrobić, żeby zdobyć te dodatkowe dwa punkty,  wklejalismy swoje prace "do oceny" wewnatrzplemienne. Ogólnie współpraca szła dobrze, tylko frekwencja nie była 100%...

Satis Verborum
Nathalie, które zadanie najchętniej byś wykonała, gdybyś miała każde do wyboru?

Nathalie Moody
to które zostało mi przydzielone było najłatwiejsze, dlatego gdybym mogła wybierać to również bym się na niego zdecydowała

Satis Verborum
Victorze, jak czujesz się w tak małym plemieniu? Spodziewasz się, że jeszcze dzisiaj odbędzie się przemieszanie? A co potem?

Victor Nott
Tendencja spadkowa, co do ilości osób w plemieniu jest całkiem ciekawa, a do tego dochodzi przemieszanie osób, czyli możemy bliżej poznawać kolejne osoby. Dziś przemieszanie? Nie przesadzajmy z twistami : ) Jak to mówią 'co za dużo to nie zdrowo', dlatego nie, dzisiaj nie spodziewam się żadnych zmian w składach plemion, ale prędzej czy później coś nas spotka.

Satis Verborum
Alexandrze, jak sądzisz, czy tajne przejście z Wrzeszczącej Chaty do Hogwartu zostało nieodwołalnie zasypane, czy może któryś z jej mieszkańców jeszcze przekradnie się do Hogwartu i namiesza w grze?

Alexander Carrow
Mam nadzieję, że zostało zasypane na amen, nieroztapialnym śniegiem i że Wierzba Bijąca dobrze go strzeże. Ale w świecie magii wszystko możliwe i może nas czekać jakaś niezapowiedziana wizyta.

Satis Verborum
Jacobie, a co Ty sądzisz na ten temat? Jak mocno w skali od 1-10 nie chciałbyś takiej wizyty?

Jacob McKinnon
Na chwilę obecną to 5.

Satis Verborum
Victorze, obawiasz się, że zaskoczy Was dzisiaj ktoś z HII?

Victor Nott
hmm...z tymi HII jest taki problem, że zawsze zaskakują. Ale ogólniej rzecz biorąc wydaje mi się, że nikt na tym etapie nie chciałby go jeszcze tracić (no chyba, że jest zmuszony, bo wie, że leci, ale to inna sprawa), lepiej zachować go na późniejsze rady.

Satis Verborum
Do wszystkich: Nabraliście sił po krótkiej przerwie od intensywnej rozgrywki? Jak oceniacie swoją szansę na zdobycie immunitetu w najbliższym wyzwaniu w czteroosobowym składzie?

Jacob McKinnon
Powiem NIE. Dlaczego? To już sprawy prywatne, którymi mogę się pochwalić, jeśli ktoś życzyłby sobie tego.

Nathalie Moody
taka przerwa po kilku intensywnych dniach na pewno na wszystkich dobrze zadziałała, szansę są spore zwłaszcza że nie wiadomo czy w przeciwnych drużynach wszyscy będą obecni

Alexander Carrow
Survivorwo sił nabrałem i jestem ogormnie wdzięczny za tą przerwę. Ostatnie dni nie są dla mnie zbyt lekkie :c. I po tych kilku dniach "leniuchowania" sądzę, ze Krukoni zaczą teraz notorycznie wygrywać zadania, nawet jeśli będzie nas tylko czwórka.

Victor Nott
Liczę, że będzie dobrze : ) Nie wydaje mi się, że jesteśmy nieudacznikami, którzy będą przegrywać wszystkie zadania...i racja, przerwa zrobiła chyba wszystkim...dobrze...lol, jak to zabrzmiało xD

Jacob McKinnon
Nasze szanse na zdobycie immunitetu w najbliższym wyzwaniu w składzie 4-osobowym uważam za wyrównane. W końcu co nas nie zabije, to nas zmocni.

Satis Verborum
To wszystko. Dziękuję, wyniki rady będą kilka minut wcześniej niż zapowiedziałam, jak tylko skończy się czas na użycie HII.


Otrzymałam już wszystkie głosy. Nadszedł czas na ich odczytanie, ale zanim to zrobię, podam informację, czy użyto Ukrytych Immunitetów, a jeśli takowe dzisiaj się pojawiły - ujawnię je oraz ich właścicieli. To samo tyczy się modyfikacji głosów, z tym, że tym razem to, kto ich użył nie będzie ujawnione.

Offline

 

#2 2015-01-14 21:46:07

 Satis Verborum

Administrator

49741636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-10-29
Posty: 1219
WWW

Re: [III] Rada plemienia Ravenclaw I

Nikt nie użył Ukrytego Immunitetu oraz modyfikacji głosu.

Offline

 

#3 2015-01-14 21:47:00

 Satis Verborum

Administrator

49741636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-10-29
Posty: 1219
WWW

Re: [III] Rada plemienia Ravenclaw I

http://i.imgur.com/eWpwpzv.png

Pierwszy głos trafia na konto Matthewa.

Offline

 

#4 2015-01-14 21:48:10

 Satis Verborum

Administrator

49741636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-10-29
Posty: 1219
WWW

Re: [III] Rada plemienia Ravenclaw I

http://oi58.tinypic.com/2py5js2.jpg

To już drugi głos dla Matthewa.

Offline

 

#5 2015-01-14 21:50:10

 Satis Verborum

Administrator

49741636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-10-29
Posty: 1219
WWW

Re: [III] Rada plemienia Ravenclaw I

http://files.tinypic.pl/i/00619/6wa6ay1z5ir0.png

Trzecią osobą wyeliminowaną z Survivor Hogwart jest...


Matthew Yaxley



Pozostałe głosy:



http://i.imgur.com/3lOL5qV.png



http://i.imgur.com/iKSLJ8p.png




Matthew Yaxley długo spadał z Wieży Astronomicznej. Już dawno uwierzył w to, że roztrzaska się o ziemię, jednak szczęście uśmiechnęło się do niego w ostatniej chwili. Niewidzialna siła zamortyzowała jego upadek a następnie porwała i wrzuciła brutalnie do tunelu pod Bijącą Wierzbą. Piekielnie obolały poczołgał się w kierunku Wrzeszczącej Chaty.

Offline

 
Survivor Hogwart by Satis Verborum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wolsung.pun.pl www.rpggryf.pun.pl www.wzorki.pun.pl www.kamikadzeforum.pun.pl www.gryjava.pun.pl