#1 2015-01-03 13:45:53

 Satis Verborum

Administrator

49741636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-10-29
Posty: 1219
WWW

Siedziba Obserwatorów

http://i.imgur.com/5wGsY06.png


Mniejsze i większe stoliki, często skryte w licznych wnękach baru. Kilka świec, stanowiących jedyne oświetlenie tego miejsca, które nadają mu niepowtarzalny charakter i klimat. Aż w końcu sympatyczna barmanka Rosmerta, serwująca najlepsze piwo kremowe w okolicy, a także liczne, mocniejsze napitki. Niskie ceny trunków zachęcają do częstego odwiedzania tego miejsca i prowadzenia ożywionych dyskusji na temat wydarzeń rozgrywających się w Hogwarcie. Bliskość zamku jednak zagraża dyskrecji tego miejsca. Niektórzy uczniowie mogą wykradać się z niego nocą i podsłuchiwać rozmowy, dlatego zaleca się szczególną ostrożność...

Witajcie.
Chociaż większość z Was nie zwiedzi murów zamku i nie będzie uczestniczyć w rozgrywce, cieszę się, że przebyliście tutaj, aby ją obserwować. Mam nadzieję, że przygotowana przeze mnie edycja i działania jej uczestników będą stanowiły dla Was interesującą rozrywkę.

Zapraszam do komentowania edycji. Jak Wam się podoba forum? Co sądzicie o twiście, który umożliwia częściowo anonimową grę? Które postacie Was intrygują i komu w ciemno chcielibyście pokibicować? Kogo spodziewacie się znaleźć wśród graczy? Jakie twisty mogą na nich czekać?

Oczywiście to Wasz offtop, nie tylko o edycji możecie tu rozmawiać. Najważniejsze, aby to miejsce żyło. Zapraszam. : )

Ostatnio edytowany przez Satis Verborum (2015-01-03 22:32:38)

Offline

 

#2 2015-01-03 22:40:56

Roxy

Bywalec

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 6

Re: Siedziba Obserwatorów

hmm to mogę tu pisać czy nie? bo jak mogę, to chcę na początek mega skrytykować to, że forum edycji jest na pun.pl... no ale jak lubisz tą domenę to proszę bardzo, bo dla mnie jest uboga i ułomna i ogólnie ble xd

co do samego motywu, to nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądało, mam nadzieję, że dasz nam dostęp do zadań po ich zakończeniu, żebyśmy mogli je popodziwiać :d

co do anonimowości, to życzę ci żebyś miała w caście ludzi, którzy rzeczywiście chcą ta anonimowość zachować, a nie zgłosili się razem, udając że się nie znają i mają już jakiś sojusz na boku ;)

i chyba tyle xd

Offline

 

#3 2015-01-03 22:52:39

 Satis Verborum

Administrator

49741636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-10-29
Posty: 1219
WWW

Re: Siedziba Obserwatorów

Roxy napisał:

hmm to mogę tu pisać czy nie? bo jak mogę, to chcę na początek mega skrytykować to, że forum edycji jest na pun.pl... no ale jak lubisz tą domenę to proszę bardzo, bo dla mnie jest uboga i ułomna i ogólnie ble xd

Możesz, możesz. Miałam ogromny dylemat, czy wybrać PUN, czy CZO, ostatecznie jednak padło na PUN, ponieważ od paru lat adminuję dwa fora na nim, znam go jak własną kieszeń i czuję się po prostu pewniej. Kombinowałam z CZO, jednak ostatecznie uznałam, że i tak jakichś super zaawansowanych opcji nie potrzebuję, a PUN chociaż ma swoje ograniczenia, to one nie mają akurat dla mnie znaczenia. Przynajmniej się nie będę się stresować (aż tak bardzo), że coś nie tak zrobię, o czymś zapomnę i dojdzie do jakiejś wpadki.

Roxy napisał:

mam nadzieję, że dasz nam dostęp do zadań po ich zakończeniu, żebyśmy mogli je popodziwiać :d

Taki mam zamiar.

Roxy napisał:

co do anonimowości, to życzę ci żebyś miała w caście ludzi, którzy rzeczywiście chcą ta anonimowość zachować, a nie zgłosili się razem, udając że się nie znają i mają już jakiś sojusz na boku

Przede mną udawać nie powinni, zadbałam o to, aby znać tożsamość wszystkich zgłoszonych, jedynie z niektórymi debiutantami może być problem, ale to wyjdzie w praniu. ; )

Offline

 

#4 2015-01-03 23:30:27

Roxy

Bywalec

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 6

Re: Siedziba Obserwatorów

wiesz to, że ty znasz ich tożsamość, nie oznacza, że zgłosili się tutaj grupkami i mają już sojusz przed grą ;) o to chodzi, a nie o to, żeby przed tobą ukrywali kim są :D

Offline

 

#5 2015-01-03 23:58:26

 Satis Verborum

Administrator

49741636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-10-29
Posty: 1219
WWW

Re: Siedziba Obserwatorów

Roxy napisał:

wiesz to, że ty znasz ich tożsamość, nie oznacza, że zgłosili się tutaj grupkami i mają już sojusz przed grą ;) o to chodzi, a nie o to, żeby przed tobą ukrywali kim są :D

Niestety, na to już nie mam wpływu, mogę co najwyżej porozdzielać ich w miarę możliwości i wiedzy odpowiednio do plemion. ; )

Offline

 

#6 2015-01-04 00:53:36

remuslupin

Bywalec

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 1

Re: Siedziba Obserwatorów

Roxy ma sporo racji. ja osobiście nie lubię serwerów puna, ale to już był Twój wybór. Też non stop rozmyślam formułę swoich edycji aby uniknąć grupek.

Aha i jestem Tanc a tu sobie wziąłem taki klimatyczny nick ;)

Offline

 

#7 2015-01-04 20:37:20

 frio

Bywalec

23842280
Call me!
Skąd: Janów Lubelski
Zarejestrowany: 2015-01-04
Posty: 6
WWW

Re: Siedziba Obserwatorów

A ja mogłam nie kłamać, w sumie: kłamstwo ma krótkie nogi. Miałam taką super okazję, żeby wrócić do gry po niemalże roku, a przeszła mi ona koło nosa. No, cóż, trzymam kciuki za tych, którzy przeszli rekrutację. ;)

Offline

 

#8 2015-01-06 11:19:40

Tonks

Bywalec

Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 26

Re: Siedziba Obserwatorów

Ja też podziwiam za pun ;p ale chyba tylko dlatego, że swojego czasu były z nim problemy. No ale jak widać, Ty go znasz dobrze, cała szata graficzna jest bardzo fajnie skomponowana, latający znicz <3 Ja mam tylko taki zarzut, że mnie pun nie lubi i nie chciał mi rejestracji skończyć ;D

Co do zarzutu Roxy o grupkach, tego nawet nie da się kontrolować jak edycja jest jawna, a wszystko zależy od kultury graczy czy grają, żeby grać i się dobrze bawić, czy grają dla miejsca.

Offline

 

#9 2015-01-06 13:28:45

 Satis Verborum

Administrator

49741636
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-10-29
Posty: 1219
WWW

Re: Siedziba Obserwatorów

Co sądzicie o utworzeniu tylko jednego plemienia wśród osób, które w większości kompletnie nie wiedzą, z kim mają do czynienia i ogłoszeniu natychmiastowej rady plemienia? Jak próbowalibyście sobie z tym poradzić, przetrwać jakoś w grze, gdybyście byli na miejscach uczestników?

Offline

 

#10 2015-01-06 14:01:57

Roxy

Bywalec

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 6

Re: Siedziba Obserwatorów

meh, jedno plemię już na punie było :D ale no ta rada to ciekawa jest ^^ na szczęście nie gram w tej edycji, to nie będę gdybać co bym wtedy zrobiła :D

Offline

 

#11 2015-01-06 14:10:01

Tonks

Bywalec

Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 26

Re: Siedziba Obserwatorów

No tak u Tanca jedno plemię było, ale on chyba tak szybko rady nie miał :) W sumie przypomina mi się surv (nie pamiętam który) kiedy też plemiona na początku eliminowały osobę i pani, która odpadła śpiewała coś tam na łódce xD

Uczestnicy pewnie mają niezłe zamieszanie teraz na GG i wiele rozmów. Odpadnie pewnie ktoś, kto dzisiaj nie ma na to czasu...

Offline

 

#12 2015-01-06 22:14:23

Meciek

Bywalec

Zarejestrowany: 2015-01-06
Posty: 1

Re: Siedziba Obserwatorów

^ Palau

Hej! <3

Podoba mi się sam styl forum, ale trochę za ciemne się wydaje. No i w obrazku na górze forum niepotrzebnie jest i logo i napis, bo na logu jest to samo co w napisie, ale już się nie czepiam. xD

A tak ogólnie to życzę Ci powodzenia w prowadzeniu! :D

Offline

 

#13 2015-01-06 22:27:12

MD

Bywalec

Zarejestrowany: 2015-01-06
Posty: 2

Re: Siedziba Obserwatorów

Kurde, smutno jak punowe debiuty odpadają :C

Offline

 

#14 2015-01-06 22:50:25

Roxy

Bywalec

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 6

Re: Siedziba Obserwatorów

a skąd ty wiesz że odpadł debiutant?

Offline

 

#15 2015-01-06 22:54:11

 Aaron Vance

Bywalec

Zarejestrowany: 2014-12-27
Posty: 5

Re: Siedziba Obserwatorów

Bo go wyrzuciła

Offline

 
Survivor Hogwart by Satis Verborum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-bakugan.pun.pl www.grom.pun.pl www.biezuniacy.pun.pl www.klub-bakugan.pun.pl www.bakugan-online.pun.pl